OPC, OPC LINE...

Stilizirane vanjske preinake uključujući aerodinamička pomagala. Ljepota je bitna :)

Moderatori: nsubasi8, stressman

OPC, OPC LINE...

PostPostao/la wildD » 29 ožu 2018, 10:11

Dakle zanima me razlika između opc, opc line i običnog opela. Konkretno Insignia. na koji način je sa tvorničke Insignie moguće najlakše napraviti neki vizualno bolji vanjski upgrade? Ako je varijanta OPC u igri, da li se mijenjaju oba branika ili se da to nekako drukčije napraviti? OPC prednji branik nema maglenku ili krivo gledam, kamo onda sa konektorima od maglenki sa sadašnjeg branika?
wildD
Max speed: 100km/h

Re: OPC, OPC LINE...

PostPostao/la ban_41 » 21 ožu 2020, 00:39

Opc znaci najaci benzinski motor (2.8v6 turbo) plus vanjski i unutarnji opc dodaci...to bi otprilike bio prednji opc branik, zadnji opc branik, pragovi, 20 cola felge, recaro sjedala, volan i td....... Opc line bi bili dodaci na bilo koji motor u insigniji a najcesce su to kombinacije dodata u smislu nastavaka za branike... Neke imaju profilirani volan.... I to je od prilike to.... Sto se tice preuredjivanja obicne insignije u opc odmah znaj da taj sport nije jeftini... Preuredjivanje u opc line nije skupo.. Mislim da cak vec na ebayu postoje opc line nastavci branika....

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Opel Vectra C 2.2 DTI GTS
Opel Vectra B 1.7td CDX 96"
Opel Vectra A 1.7d GL 91"
Opel Vectra A 1.7d 91"
ban_41
Max speed: 220km/h

PostPostao/la marek1 » 21 ožu 2020, 19:09

Opc line mislim da ima 2 razine na insigniji i ako nije tako neka me netko ispravi.

uglavnom full opc line sadrzi nastavke za prednji i zadnji branik, pragove + oznake na blatobranima i felge opc line 18-19-20 cola.
Iznutra ooc line sadrzi crni krov, odrezani volan, alu papucice i mislim natpise na unutarnjim pragovima.
marek1
Max speed: 50km/h

PostPostao/la Petar_Kc » 26 ožu 2020, 11:20

Možete škicnuti u moju garažu i pogledati kako izgleda OPC line.
Iz nutra je crni krov, odrezani volan, alu papučice, natpisi na pragovima.

viewtopic.php?f=5&t=70541
Petar_Kc

Vrati se na: Vanjski styling