broj boje orginal felgi

Stilizirane vanjske preinake uključujući aerodinamička pomagala. Ljepota je bitna :)

Moderatori: nsubasi8, stressman

broj boje orginal felgi

PostPostao/la Nenek » 01 sij 2017, 15:00

da li tko zan kod boje za orginial opel ronal penta felge?
Slika
Nenek
Max speed: 170km/h

Re: broj boje orginal felgi

PostPostao/la goran0601 » 01 sij 2017, 19:49

Te felge su ti dvobojne...krakovi su srebrni a unutarnji obruc je sivi...pise ti cak na njima s unutarnje strane na krakovima...znaci kraj oznake silver pise ti broj i isto tako kraj oznake grey...po tim brojevima se moze doci do koda boje...znam jer sam ja imao te felge na prijasnjoj astri...kupio sam ih malo ogrebane pa sam ih planirao lakirat al sam nazalost razbio astru pa su prodane s njom jer je jedna napukla...inace najljepse opelove felge
goran0601

PostPostao/la Nenek » 01 sij 2017, 20:17

goran0601 napisao:Te felge su ti dvobojne...krakovi su srebrni a unutarnji obruc je sivi...pise ti cak na njima s unutarnje strane na krakovima...znaci kraj oznake silver pise ti broj i isto tako kraj oznake grey...po tim brojevima se moze doci do koda boje...znam jer sam ja imao te felge na prijasnjoj astri...kupio sam ih malo ogrebane pa sam ih planirao lakirat al sam nazalost razbio astru pa su prodane s njom jer je jedna napukla...inace najljepse opelove felge

hvala potrazit cu bas
Nenek

PostPostao/la Gsi » 02 vel 2017, 23:04

to je ista boja izvana, jedino ti je iznutra felga siva, a izvana je iste boje, uzmi si neku srebrnu s sitnim zrnom ili ak očeš krupna.
Gsi
Gsi
Max speed: 350km/h

Vrati se na: Vanjski styling