Selo čuning - svi ostali

Galerija fotografija

Moderatori: stressman, GrofDracula, Vjeko

Pravila foruma
Ako imate fotke tuđeg Opela koji Vam se sviđa ili ste naišli na nešto jako lijepo na internetu, a ima munju na nosu pošaljite nam to ovdje. Ovdje također postajte slike s opel mitinga/druženja koja nisu bila organizirana od strane Opel Kluba. Rezolucije slika kao i svugdje na Opel Club forumu moraju biti maksimalnih dimenzija 640x480, a za sve veće od toga obavezno koristite "thumbnails for forums".

Re: Selo čuning - svi ostali

PostPostao/la santos » 16 pro 2013, 23:01

Slika

romska kuca (vidi se po pisanjima po zidu - rade dok im se rodi dijete)

Slika

ak ovo nisu romi na prednja 2 sjedala, onda je neko zesce mijenjao boje na slici.
santos
Max speed: 350km/h

PostPostao/la GrofDracula » 17 pro 2013, 00:30

totalno nebitno tko su tj čiji je auto.... uglavnom spada u "seljo tuning" po meni i većini al nećemo provodit rasnu niti nacionalnu politiku na forumu....
Opel Calibra 16V RedBitch
http://youtu.be/xcI_-pPcKgU
GrofDracula
OCC - Moderator
OCC - Moderator

PostPostao/la cobra » 17 pro 2013, 07:32

Slika nije slikana u Pitomači,a pretpostavljam da ti misliš da je zbog oglasa iz VPŽU a tamo je i Pitomača.Poanta ove priče je ta da ti želim pojasnit da u Pitomači žive kako ih ti nazivaš cigani ali jedan mali dio,stoga vlasnik ovog auta nije "cigan".Ovim putem te pozivam na cugu da te upoznam sa Pitomačom i da vidiš kakve aute voze ti dotični,kako ti kažeš cigani.
astra GTC 1.6 16v cosmo/prodano
vectra c 1.9 CDTI 110kw cosmo/prodano
vectra c 1.8 16v 103kw elegance/u upotrebi
cobra
OCC - Član Opel Kluba
OCC - Član Opel Kluba

Selo čuning - svi ostali

PostPostao/la Marek » 17 pro 2013, 08:41

Dobro kolega, čemu si se tako zakačio za njegov post, šta si ti na slici ili je tvoj auto? Ne vidim nigdje da je spomenuo Pitomaču ili bilo koji dio Hr...
Kao da je i bitno di je to slikano, auto je nakrada i curkus EOD. :bouncing:
Astra 1.4 16V
Marek
Max speed: 170km/h

PostPostao/la cobra » 17 pro 2013, 09:19

Pokušavam čovjeku pojasnit da nisu sve cigani u Pitomači,a ne kačim se ja s njím nije mi to cilj
cobra
OCC - Član Opel Kluba
OCC - Član Opel Kluba

PostPostao/la santos » 17 pro 2013, 18:52

cobra napisao:Slika nije slikana u Pitomači,a pretpostavljam da ti misliš da je zbog oglasa iz VPŽU a tamo je i Pitomača.Poanta ove priče je ta da ti želim pojasnit da u Pitomači žive kako ih ti nazivaš cigani ali jedan mali dio,stoga vlasnik ovog auta nije "cigan".Ovim putem te pozivam na cugu da te upoznam sa Pitomačom i da vidiš kakve aute voze ti dotični,kako ti kažeš cigani.

uopce nisam gledao otkud je oglas, gledao sam samo slike.
drugo, ja ni u kom postu nisam napisao recenicu da "su svi u pitomaci cigani"

isprika moderatorima na OT-u
santos

PostPostao/la cobra » 17 pro 2013, 19:36

Ok da završimo s tim citiram tebe cigo tjuningom i okrenemo se na seljo tjuningu.Ponuda stoji i dalje :bye:
cobra
OCC - Član Opel Kluba
OCC - Član Opel Kluba

PostPostao/la GrofDracula » 17 pro 2013, 20:15

Ok poznate su mi kuce roma u pitomaci, i jedino sto znam da bi se i neki predsjednici posramili svog voznog parka naspram njihovih...

no dosta ot-a idemo mi dalje sa seljo

Slika

Slika
GrofDracula
OCC - Moderator
OCC - Moderator

PostPostao/la santos » 17 pro 2013, 23:52

transformers :rotfl:
santos

PostPostao/la marin xe » 18 pro 2013, 15:12

onaj golf-mercedes nije o cigana, nego je od Đakića, sina saborskog zastupnika, nije ga on tako radio, nego je taj auto vec dosta godina tako "uređen" :bye:
Lud, pijan, trijezan, za OPEL uvijek vezan!!!
marin xe
Max speed: 100km/h

PostPostao/la darisa » 26 pro 2013, 02:07

:cita: evo opet čitam ovo pljuvanje i blačenje ljudi koji pokušavaju napraviti sebi jedinstven auto....
Daleko od toga da nisu neki za to, recimo megan sa onim wonabee brz i žestok sa krilom od twinga ili lada sa krilom od paleta....

Ali kolko god se vama čini golf 3, koji je naknadno postao kabrio i još ima prvi kraj od mercedesa smiješno i seljačko, ko god da ga je radio imao je veliku volju, želju, znanje i viziju šta želi :eureka:

A oni svi auti slikani ispred garaže (nisam zapamtio koji je natpis gore :cita: ), svi imaju body napravljen za njih. Nije ništa pripasavano od traktora :rotfl:
Ja sam razmišljao da stavim cijeli branik na astru f koji je zapravo kopija audijevog i farove koji su zapravo kopija BMW-ih....
Po ovom šta sve ljudi stavljaju pod seljo.... 90% auta na forumu, ovom ili bilo kojem drugom su seljo....
I ne, niste nigdje moj auto stavili, nemrem vjerovat da čovjeku koji se trudi napraviti nešto lijepo, potroši vrijeme i novac (znači ne ljepi karton i daske na auto), slika svoj projekt, podjeli sa svima na internetu, a vi ga ismijavate. Nadam se samo da vam bude neugodno kad popljujete nekog od kolega, jer i tu ima onih koji nisu zadovoljni sa onim kako su to opelovi inžinjeri dizajnirali, pa redizajniraju po svom ukusu.
U opel seljo tuning sam već pisao razliku između seljo tuninga i lošeg ukusa....

Znam da se neće ništa promjeniti i da sam uzalud pisao ja, a čitali vi....ali moram barem probati.... sorry na :offtopic:

i evo pravi seljo čuning
Slika
To je za ismijavanje :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ako i je projekt u procesu, na cesti je...... :beljise:
Thank You Lord For My Ford
darisa

PostPostao/la GrofDracula » 26 pro 2013, 12:27

Imam osjećaj da si se našao uvrijeđen... većina se slaže da hrpa plastike (ogromni branici, repine... ) uz 13" ili 14" felge na serijskom ovjesu izgledaju u najblažu ruku rečeno ružno da ne kažem nakaradno... svrha tih spojlera je nikakva, čak niti izgled pa stoga većina se slaže da je to tkz "seljo" ...

Da budem iskren i ja sam kad sam kupio vectru prvo natakrio nastavke na branike kao neki baja :rotfl: a to što je limarija bila u banani nije mi smetalo... danas nebi ništa slično napravio, prvo karoserija, ovjes, motor a onda izgled ;)

Za golf-mečku stoji da je odradio dobar majstor no to ne znači da je auto odmah lijep... i multiplu su odradili inženjeri iz fiata pa eto izgleda ko somina :rotfl:

Evo jednog da ne idemo u off:

Slika
Slika
GrofDracula
OCC - Moderator
OCC - Moderator

PostPostao/la darisa » 26 pro 2013, 22:20

Ma nisam ja uvrijeđen, ja sam prvi koji nebi to radio na svom autu.....barem ne prije limarije i motorizacije....
Ali kad pogledamo da se za takve radove (NE TE) dodjeljuju nagrade, bilo novčane ili u obliku pehara i priznanja, pitam se ko je tu onda lud?

Svi moraju od nekud krenuti, tvoja bi calibra bila unikat da si nastavio tu dječaćku želju sa plastikom, nastavcima, spoljerima....iako kolko ima originalnih calibri na cesti, za koju godinu bude unikat :rotfl: ......

Nego da ne lutam daleko, to je koda počnemo slikat kuće po ljepoj našoj i smijemo se fasadama i okučnici :puzzled:
Svako ima svoj ukus, istina da je puna tema groblja i nakarada sa seljačinama neukusnim, samo kažem da nije sve za osudu....
Kolko sam vidio puno forumaša stavlja aute u ovu temu koji nisu u potpunosti originalni, najviše me bode u oko seat sa AMG-ovim felgama, rijetkim i skupim.....a vjerujem da bi ih svi koji se kuže u styling voljeli imati :evilgrin:

To je ono šta meni smeta.....baš me zanima u kakvom su stanju nihova vozila :puzzled:
darisa

PostPostao/la GrofDracula » 27 pro 2013, 20:12

Nagrade se dodjeljuju uglavnom po principu (što više neorginalnih dijelova to bolje) nebitno kako izgleda....

ukusi su razliciti ali kod vecine se ipak zna što je ružno i neukusno a što prolazi ;)
GrofDracula
OCC - Moderator
OCC - Moderator

PostPostao/la darisa » 27 pro 2013, 22:52

Ma niš ja nemam protiv ovih jelena i šankera koji rade cirkus od auta :bye: , meni ide na živce kad se neko sprda s nečeg o čemu nema pojma, a misli da je fora.....

Ništa protiv bilo koga od kolega sa foruma, ali na više mjesta sam vidio VW sa AMG-ovim felgama, a svi se kao smiju :shocked:
To, to mi smeta.... svaku takvu objavu bi trebalo ismijati :pointsmile:

Tražite one koji imaju lampe od traktora, spojlere od motokultivatora i žmigavce od apenca....njih stavljajte, to je seljo :bye:
darisa

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Galerija