Corsa C poskakuje prednji kotac prilikom kretanja

Sve vezano uz držanje ceste

Moderatori: stressman, Vjeko

Corsa C poskakuje prednji kotac prilikom kretanja

PostPostao/la lici2 » 26 ruj 2019, 13:28

Pozdrav svima! Nova sam na forumu pa molim oprostite za eventualne greske ako ih bude bilo. Naime imam sledeci problem. U pitanju je Corsa C 1.2 16v 2004.god. Prilikom kretanja tj.otpustanja kvacila u prvoj brzini (sa dodavanjem gasa i bez dodavanja gasa)se desava da prednji desni kotac poskakuje nekih 5-6 sekundi kao da na momente ne dodiruje tlo. Auto radi normalono, lako ubacuje u brzine. Na autu je mijenjano: prednji amortizeri, svi seleni, obe kugle, krajnice, zakretaci i lijevi nosac motora. Majstor tvrdi da je trap uredan, da nema lufta, špura radjena prije 2 mjeseca... Ima li iko ideju u cemu bi mogao biti problem?
lici2
Max speed: 50km/h
Max speed: 50km/h

Re: Corsa C poskakuje prednji kotac prilikom kretanja

PostPostao/la os_astrah » 11 stu 2019, 18:44

Meni to smrdi na kvačilo, da je neravnomjerno potrošeno, na koliko hoda ti papučica kvačila hvata, tj kada ga otpuštaš dok auto stoji, jel hvata odmah ili tek hvata kada si pustila papučicu do kraja...mjenjač je na lijevoj strani motora pa uvijek na lijevi točak "prvi" vuče...što se događa kada ga jako brzo startaš iz mjesta?
nudim usluge poliranja automobila, šajbi, farova, unutarnji detailing, kemijsko ciscenje
os_astrah
Max speed: 100km/h

Vrati se na: Ovjes, upravljanje, kočnice i kotači