Ševac Aveo 1.2 16v

Sve vezano uz ostatak GM familije: Chevrolet, Buick, Pontiac, GMC, Saturn, Hummer, Saab, Cadillac i naravno Holden i Vauxhall.

Moderator: Kiščina

Pravila foruma
Ovaj podforum služi za sve iz GM familije, a što nije Opel, uključujući razne vijesti i eventualne vlastite garaže koje morate prefiksirati s "Garaža: ".

Ševac Aveo 1.2 16v

PostPostao/la Daniel. » 23 tra 2015, 16:00

Evo da ja predstavim svog Avea kojeg sam se kroz zadnjih mjesec dana pokušavao riješiti, ali nekako mi je prirastao srcu pa ništa od toga, vozim ga dalje.

Autić zadovoljava potrebe svih kojima treba prijevozno sredstvo od a do b točke, a ako se želite malo jače zašpanat kroz zavoje, možete očekivati da će te u svakom zavoju morati držati bolju polovicu/djete/psa da ne izleti kroz suvozački prozor u lijevom zavoju ili vama u krilo u desnom zavoju. No, na stranu sa manama. Auto je mali potrošač, okruženje interijera je ugodno oku, sve je lijepo posloženo i nadohvat ruke. Audio sistem je dostatan tog automobila, a ja bih čak rekao i malo skupljih- oduševljava dizajnom i zvukom. Kada dođemo do motora, 1.2 16v sa 86ks, on se voli zavrtjet iznad 3500 okretaja, onda pokazuje i malo živahnosti, te ga se na cesti Velika Gorica-Pokupsko može voziti sa ok brzinom ako znate unaprijed cestu i proračunavate gdje će te prestizati.

Auto se trenutno kotrlja na 14" čeličnim felgama koje sam uz njega dobio, te na zimskim gumama novim koje sam stavio čim sam ga kupio u 12. mjesecu.
Plan je nabaviti alu felge 15 i ljetne gume, te opruge koje će mu dati tvrdoću i stabilnost u zavojima, te mu sniziti težište do 3-4cm, koliko ide sa tvorničkim amortizerima. Unutrašnjost (ledice) su u zelenoj boji, po noći su ugodne oku, ali i tu razmišljam da možda promjenim komplet ledica i stavim neku drugu boju (npr. crvenu), ali otom potom.
Auto mi je, kako sam rekao, lagano prirastao srcu i želim ga malo srediti da ga bolje mogu voziti, te da gušt bude veći.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Daniel.
Max speed: 50km/h

Re: Ševac Aveo 1.2 16v

PostPostao/la Laf7 » 28 tra 2015, 08:34

Nek te žuti ševac dobro služi, lijepo je vidjeti GM familiju na ovom forumu, sretno :bye:
L@f - Astra H Black
Laf7
Max speed: 220km/h

PostPostao/la Daniel. » 28 tra 2015, 11:12

Hvaa hvala :)
Daniel.

PostPostao/la Dale » 28 tra 2015, 11:19

Fora. Predlažem zatamniti zadnje 3 šajbe i zadnje lampe folijom, alu 16' minimalno i opruge -4. Dalje samo toči i vozi ;)
German car lover
Dale
Max speed: 300km/h

Vrati se na: GM familija