daewoo nexia

Sve vezano uz ostatak GM familije: Chevrolet, Buick, Pontiac, GMC, Saturn, Hummer, Saab, Cadillac i naravno Holden i Vauxhall.

Moderator: Kiščina

Pravila foruma
Ovaj podforum služi za sve iz GM familije, a što nije Opel, uključujući razne vijesti i eventualne vlastite garaže koje morate prefiksirati s "Garaža: ".

daewoo nexia

PostPostao/la Manky123 » 27 pro 2013, 17:16

bok ljudi, dakle nakon sto mi je otisla bregasta kupio sam novu, koja je otisla za par dana :p ali sam hvala Bogu dobio povrat novca, tada sam za 400 kuna uspio kupit komplet motor, te izvadio samo bregastu nazalost, medutim evo nakon godinu i pol i ta je otisla, naravno,greska moja sto nisam promijenio i glavu i podizace, a ne samo bregastu. dakle situacija je da imam dva dobra motora (jedan u garazi) drugi u autu, dali znate sto mi je sad ciniti, dali pasu od kadeta bregaste ili mozda cak i glava sa bregastom od kadeta pa da se stavi na ostatak motora od nexie, motor je 1.5 8v, hvala
Manky123
Max speed: 50km/h
Max speed: 50km/h

Re: daewoo nexia

PostPostao/la kadett e » 30 sij 2014, 00:47

Kuciste bregaste i bregasta je ista, tak da je i glava 99 posto ista

Sent from my PAP4055DUO using Tapatalk
Opel kadett e 1,2
kadett e
Max speed: 220km/h

PostPostao/la GrofDracula » 30 sij 2014, 12:02

Ako si polomio 3 bregaste u kratkom roku onda definitivno nešto nije u redu... ili su tak slabe
Opel Calibra 16V RedBitch
http://youtu.be/xcI_-pPcKgU
GrofDracula
OCC - Moderator
OCC - Moderator

PostPostao/la YeLLOw_1 » 30 sij 2014, 13:29

Imam ti ja bregastu i kuciste njeno od C16SE motora, posto su po snazi tu negdje, ako ces stavljati drugu bregastu onda ti vjerojatno ta bolje pase nego one od slabijih opelovih motora (ima drukcije/sire bregove).

Ali ako ti je vec pojeo dvije bregaste onda su ti zacepljeni uljni kanali u glavi i kucistu bregaste, a to se rjesava samo skidanjem glave i ciscenjem i obradom. Dal se radi o tome lako provjeris, skines plasticni poklopac i ako ti je gore puno crnog spaljenog ulja i karbona onda su i uljni kanali takvi. Tek nakon dovodenja toga u red stavis drugu bregastu...
YeLLOw_1
Max speed: 170km/h

PostPostao/la Marcoone » 30 sij 2014, 15:53

Covjek je zadnji put bio online prošle godine....tj. prije mjesec dana....sumnjam da od onda nije ništa napravio po pitanju motora..... :eureka:
C20LET.....
Marcoone
Max speed: 350km/h

PostPostao/la GrofDracula » 30 sij 2014, 19:40

haha :rotfl: mozda se vrati pogledat postove nakon 10-e polomljene bregaste lol
Opel Calibra 16V RedBitch
http://youtu.be/xcI_-pPcKgU
GrofDracula
OCC - Moderator
OCC - Moderator

Vrati se na: GM familija