Garaža: Chevrolet Spark by Dale

Sve vezano uz ostatak GM familije: Chevrolet, Buick, Pontiac, GMC, Saturn, Hummer, Saab, Cadillac i naravno Holden i Vauxhall.

Moderator: Kiščina

Pravila foruma
Ovaj podforum služi za sve iz GM familije, a što nije Opel, uključujući razne vijesti i eventualne vlastite garaže koje morate prefiksirati s "Garaža: ".

Garaža: Chevrolet Spark by Dale

PostPostao/la Dale » 13 sij 2013, 22:34

Evo stigla jedna prinova, auto za u birtiju i tak... :-D

Chevrolet Spark, zvani Sparky ;)
Motor 1.0 sa 4 cilindra i 48 kw
Godina proizvodnje 2006.
Oprema: Daljinsko centralno, servo, el. podizači, grijani retrovizori, obrtomjer, trip counter, isofix sjedala, branici u boji vozila, 2 air baga, KLIMA, mrežica za stvari u gepeku :rotfl:

Kad je došao, bio je poprlično zapušten i musav, no nakon 2 dana rada i puno potrganih noktiju, sad je kao novi

Kad je došao:

Slika
Slika
Slika

Sve je povađeno van i detaljno prano sa Meguaris proizvodima, prao sam i motor Ivasolom. Navlake su oprane u veš mašini, ćudi me što su po mjeri rađene i to su one za oko 600 kn kvalitetne, malo su izbijelile, ali ići će natrag u auto. Sjedala su ispod nova.

Nakon tretmana:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Slike su malo lošije zbog svjetla pa boja izgleda različita, ali nije, mada moram lakirat haubu jer je izubijana kamenčićima. Ima sve 4 original gume za pod noge, ovu malu crnu sam ja stavio privremeno pa zaboravio izvadit prije slikanja..

Pošto nije bilo radija, morao je frend Cigla intervenirat i dofurat Pioneerca koji, gle ćuda, svjetli OEM zeleno kao i sve ostalo u autu, tako da je lego ko junferica :pointsmile:
Hvala Cigla, pozdravi seku :-D

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

A ovdje spava...
Slika
Slika

Naravno pokriven da mi se ne smuzne tako maji... :angel:
Slika
German car lover
Dale
Max speed: 300km/h

Re: Garaža: Chevrolet Spark by Dale

PostPostao/la Dale » 11 lip 2014, 08:40

Može lock ove garaže, mali se preselio na Krk kod nove vlasnice :bye:
German car lover
Dale
Max speed: 300km/h

Re: Garaža: Chevrolet Spark by Dale

PostPostao/la Tomi1990 » 15 stu 2014, 22:11

"Malo" se kasni sa zaključavanjem ali ipak to bude odrađeno kako si i tražio :bye:
Tomi1990
OCC - Član Opel Kluba
OCC - Član Opel Kluba

Vrati se na: GM familija